Małe ostrza przemysłowe dedykowane dla różnych gałęzi przemysłu. 

 

Małe nożyki dostępne w ofercie GRAFS są szeroko stosowane w przemyśle papierniczym, opakowaniowym, poligraficznym, metalowym  i nie tylko. Mają zastosowanie w wielu innych branżach, w których potrzebna jest niezwykła precyzja skrawania i cięcia. Poniżej przedstawiamy przykłady zastosowania małych noży przemysłowych:

  1. Branża opakowaniowa - małe nożyki przemysłowe są używane do precyzyjnego cięcia materiałów opakowaniowych, usuwania etykiet i naklejek, przygotowania próbek opakowań oraz składania i montażu opakowań.

  2. Branża recyklingowa - noże przemysłowe są wykorzystywane do rozdrabniania i cięcia odpadów różnych materiałów, takich jak plastik, papier, metal czy opony, w procesach recyklingu.

  3. Branża poligraficzna - nożyki znajdują zastosowanie w obróbce materiałów poligraficznych, takich jak papier, tektura czy folie. Służą do precyzyjnego cięcia, wycinania kształtów i formowania brzegów.

  4. Branża metalowa - wykorzystywane w obróbce metali, takich jak blachy, rury czy profile. Służą do precyzyjnego cięcia, skrawania i formowania metalowych elementów w różnych procesach produkcyjnych.

  5. Branża drzewna - małe nożyki przemysłowe są niezbędne w obróbce drewna. Wykorzystuje się je do przecinania, rozdrabniania, cięcia na kształty, piłowania desek, forniru czy sklejki w tartakach, zakładach meblarskich i innych miejscach przemysłu drzewnego.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.


W celu złożenia zamówienia, serdecznie zapraszamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy, mail lub telefon dostępny na stronie sklepu. 

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl