Noże krążkowe wykorzystywane w różnych gałęziach przemysłu.

 

Oferujemy noże krążkowe wykorzystywane w przemyśle metalowym, drzewnym, poligraficznym, recyklingowym i nie tylko.

  1. Przemysł drzewny - wykorzystuje się je do przecinania, rozdrabniania, cięcia na kształty, piłowania desek, forniru czy sklejki. Mogą być używane w tartakach, zakładach meblarskich, produkcji opakowań drewnianych itp.

  2. Przemysł papierniczy - noże krążkowe są niezastąpione w produkcji papieru. Służą do cięcia surowca, przycinania krawędzi papieru, wycinania specjalnych kształtów czy formowania brzegów.

  3. Przemysł metalowy - w obróbce metali noże krążkowe są używane do cięcia różnych materiałów metalowych, takich jak blachy, rury czy profile. Znajdują zastosowanie w zakładach produkcyjnych, warsztatach, przemyśle motoryzacyjnym czy budownictwie metalowym.

  4. Przemysł spożywczy - w produkcji spożywczej noże krążkowe są używane do krojenia i przecinania różnych produktów, takich jak wędliny, ser, chleb, owoce czy warzywa. Znajdują zastosowanie w zakładach przetwórstwa spożywczego, piekarniach, rzeźniach itp.

  5. Recykling - noże krążkowe są używane w procesach recyklingu do rozdrabniania i cięcia odpadów, takich jak plastik, papier, metal czy opony. Pomagają w przygotowaniu materiałów do dalszej obróbki i przetwarzania.

Nasze noże wykonujemy z różnego materiału, w tym:

- HSS, 

- NC11LV, 

- Węglik spiekany (WIDIA) 

- Stali nierdzewnej 

- Z powłoką tytanową

I innych materiałów, w zależności od charakterystyki pracy danego noża oraz potrzeb klientów. 

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.


W celu złożenia zamówienia, serdecznie zapraszamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy, mail lub telefon dostępny na stronie sklepu.  

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl