O firmie

GRAFS to producent maszyn - specjalistycznych szlifierek do ostrzenia noży maszynowych, a także producent oraz dystrybutor wszelkich noży przemysłowych. Tak w skrócie można nas opisać. Ale to, co faktycznie oferujemy, to zaspokajanie potrzeb firm, które szukają fachowego wsparcia w procesie ostrzenia narzędzi lub też cięcia, krojenia i rozdrabniania materiałów. 

Doradzamy od momentu doboru odpowiedniej technologii, aż do wdrożenia naszych maszyn lub narzędzi, tak by zapewnić optymalną i jak najbardziej wydajną pracę. 

 

NASZA HISTORIA

Jako firma istniejemy od 2011 roku, jednak nasze doświadczenie techniczne to ponad 35 lat pracy w utrzymaniu ruchu maszyn przemysłowych. Początkowo jako firma techniczno-serwisowa, obsługiwaliśmy klientów z branży poligraficznej z całej Polski. Od ponad 12 lat, nieprzerwanie, jesteśmy także profesjonalną szlifiernią noży maszynowych wykorzystywanych w branży poligraficznej, drzewnej, metalowej i recyklingowej. 

Od kilku lat tworzymy jednocześnie markę GRAFS TECHNOLOGY, pod którą tworzymy własne maszyny do obróbki noży maszynowych różnego typu. Zapraszamy Państwa na naszą stronę w celu zapoznania się z ofertą maszyn GRAFS: 

https://grafs.tech/

Jesteśmy również członkiem największego klastra branży metalowej i maszynowej w Polsce: EVOLUMA KLASTRA PRZEMYSŁOWEGO oraz KRAJOWEGO KLASTRA KLUCZOWEGO

 

NASZ CEL

Pragniemy oferować produkty wysokiej jakości, które zapewnią naszym klientom pełną satysfakcję. Są to profesjonalne maszyny oraz narzędzia produkowane w oparciu o wieloletnie doświadczenie z wykorzystaniem najnowszych technologii. Dzięki temu stajemy się wiarygodną marką, którą wyróżnia nas na tle konkurencji. Naszą główną ideą jest indywidualne podejście do potrzeb każdego klienta.

 

NASZA MISJA

Pragniemy, by GRAFS był synonimem najwyższej jakości. W naszej działalności kierujemy się wytycznymi: nowoczesna firma, pasja, zaangażowanie, praca zespołowa, budowanie trwałych relacji.

Dążymy do zapewnienia klientom komfortu, który gwarantują wysokiej jakości profesjonalne maszyny oraz narzędzia. Potwierdzeniem naszych działań jest współpraca z odbiorcami z Polski, Irlandii, Austrii, Niemiec, Litwy, Rumunii, Węgier, Czech, Słowacji czy też dalekich Filipin i Indonezji. 

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl